Thursday, October 05, 2006

براد پیت و آنجلینا در آمستردام ساکن می شوند

.Brad and Angelina will move to Amsterdam, Dutch RTL TV says

دیشب در برنامه ای از شبکه ی آر تی اِل هلند بنام آر تی ال بولوار، که به چهره های خبرساز و مشهور می پردازد، اعلام شد که براد پیت Brad Pitt و آنجلینا جولی Angelina Jolie همسر او بزودی به پایتخت هلند نقل مکان خواهند کرد تا در آنجا زندگی کنند. هفته ی آینده آنها برای خرید خانه ای در محدوده ی مرکزی و تاریخیِ آمستردام، به هلند می آیند. ساختمان مورد نظر در کانال لَیدسه واقع شده و قرار است این زوج آمریکایی نزدیک به 2.5 میلیون یورو بابت آن بپردازند.


در ماه اوتِ امسال نیز براد پیت در آمستردام دیده شده بود. گفته می شد که این ستاره ی 42 ساله ی سینما همزمان با جشنواره ی نمایشگردانی (parade) در آمستردام، به دیدن نمایشی از گروه موزیکالِ اُرکاتر و چرخ و فلک رفته بود. چندی بعد کارپرداز او این موضوع را تکذیب کرد. براد پیت پیشتر به مدت سه ماه در آمستردام زندگی کرده است.

اضافات: براد پیت در بهار 2004 نیز همراه با جرج کلونی برای فیلمبرداریِ صحنه هایی از فیلم Ocean's twelve در آمستردام حضور داشت و می شود گفت غوغای کوچکی بخاطر آنها براه افتاده بود. تولید کنندگان این فیلم آمریکایی با پول یا اعمال نفوذ زیاد، کنترل منطقه ی فیلمبرداری را در مرکز شهر کاملن بدست گرفته بودند، به نحوی که برخی از ساکنین و کسبه از محدودیت های تحمیلی شاکی شدند و موضوع را به تلویزیون آمستردام کشاندند. حال ببینیم سکونت ِ این دو ستاره ی عالم تاب در نافِ آمستردام چه مشکلاتی برای همسایه ها و رهگذران به ارمغان خواهد آورد.


منبع نوشتاری Trouw

No comments: