Monday, November 20, 2006

Sophia Loren سر پیری معرکه گیری

Sophia Loren nude photographed for commercial calendar?

سوفیا لورن، بازیگر مشهور ایتالیایی در سن هفتاد و دوسالگی خود را به دوربین کنجکاو عکاسانِ هلندیِ تقویم دیواری پیرلی Pirelli سپرد. او همراه با ستارگان جوانی چون پنه لوپ کروز، نوآمی واتس و هیلاری سوانک در این تقویم ظاهر می شود. پیرلی تولید کننده ی تایر است و این تقویمها را بطور اختصاصی برای طیف خاصی از مشتریان یا نمایندگان خود در سراسر جهان می فرستد. حضور این ستاره ی سالخورده ی سینما، تبلیغات خبری وسیعی را برای این شرکت به همراه داشته است که هدف از آن می تواند اصالت بخشیدن به این نشان تجاری و نیز جذب دوستداران قدیمی این ستاره ی سینما باشد.سوفیا لورن در دهه ی شصت میلادی نماد جذابیت زنانه بود و رقیبانش مرلین مونرو ی آمریکایی و بریژیت باردو ی فرانسوی بودند. او در جوانی با کارلو پونتی، تهیه کننده ی بزرگ ایتالیایی ازدواج کرد و در فیلمهای هنری و تجاری زیادی درخشید، از جمله در فیلم تحسین شده ی "دو زن" ساخته ی ویتوریا دسیکا که بخاطرش اسکار بازیگری را گرفت.

با وجود درخواستهای بسیار، سوفیای جوان به ندرت خود را عریان به دوربین سپرد. اما حال که سنی از او گذشته است، معرکه گیری اش گل کرده و می گوید: وقتی مقابل دوربین قرار گرفتم احساس کردم دختری جوان هستم.

با همه ی این حرفها و برخلافِ خبرپراکنی های تبلیغاتی، اینبار هم سوفیا لورن از لختی گری پرهیز کرده و در عکسها عریان ظاهر نشده است. عکسهای جوانی او را در وبسایت اش ببینید یا جستجو کنید. [ایرانی ها بیش از هرکشور دیگری عکسهای Sophia Loren و دیگر ستارگان معروف رادر گوگل جسته اند. در این باره]


Penélope Cruz

[Loren poses for Pirelli calendar] [Sophia Loren uit de kleren]

Technorati Profile